Ana sayfa B Rüyada bebeğin gaz çıkarması

Rüyada bebeğin gaz çıkarması

197

Rüyada bebeğin gaz çıkarması

Rüyada bebeğin gaz çıkarması eşinizin öleceğine veya hastalanacağına işarettir. Saniyen çevresindeki herkese yardım eden, iyi kalpli, çalışkan, nüfuslu ve güçlü bir kimsenin varlığına işaret eder.Bazende bu tür rüyaların üstünde fazla durmamak, fazla konuşmamak gerekir, mümkünse hemen unutulması gerekmektedir.
# Rüyada bebeğin gaz çıkarması çakan şimşeğe ve suların sürükleyip getirdiği şeylere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de çok büyük bir şansa sahip olunacağına ve özellikle maddi anlamda kişinin bile daha önce düşlemediği kadar büyük bir servete sahip olacağına alamet eden müjdeli bir rüyadır.
# Rüyada bebeğin gaz çıkarması günahlardan temizlenmeğe ve kalb safasına delâlet eder.
# Ünlü Alim İbn-İ Kammâh Muhammed Bin Ahmednin tabirinde kişinin zihninin çok fazla meşgul olduğunu gösterir ve özellikle iş hayatını olumsuz etkileyen psikolojik durumunu düzeltmek için çabalayacağını işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirci.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

1 YORUM

  1. Merhaba rüyamda annem ve ben salon da oturuyoruz yan oda da bebeğim uyuyor bebeğim kız oradan gaz çıkarıyor biz duyuyoruz o arada erkek kardeşim geliyor sonrasında sarı muhabbet kuşu salonun ortasında uçuyor küçük ama kardeşime niye uyandırdın diye söyleyince annem de tek eliyle yakalıyor bu arada kuş sanki bebeğimmiş gibi geliyor bana rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here