Ana sayfa D Rüyada dünyada olmayan meyve yemek

Rüyada dünyada olmayan meyve yemek

194

Rüyada dünyada olmayan meyve yemek

Rüyada dünyada olmayan meyve yemek fesat işler yapacağınıza işarettir. Saniyen gaflete ve onu iblisin sapıtmaya meyletmesine delâlet eder.Bazende uzunca bir süre dünya meseleleriyle uğraşacak olmaya ve mal, mülk konularına kafa yormaya yorumlanır.
# Rüyada dünyada olmayan meyve yemek uzunluğu miktarınca makam ve mevkiinin yükseleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de nefret, kin, düşmanlık ve münakaşa ile tâbir olunur.
# Rüyada dünyada olmayan meyve yemek yaptığınız bir hatanın sonucuna katlanmak durumunda kalacağınıza işarettir.
# Ünlü Düşünür Abdülvehhâb Bin Abdülkâdir-İ Geylânînin tabirinde rüyayı gören kişinin âlim, bilge, hikmet ve hidayet sahibi kişilere yakın duracağına, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine ve çok daha geniş bir bilgi sahibi olacağına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirci.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

1 YORUM

  1. Rüyamda bu dünyada olmayan meyve ağacı gördüm şu şekil. Pamuk şekere benzeyen onun gibi büyük ve beyaz renkli bir meyve daldan koparıyorum yiyorum yanımda tanımadığım 3 kişi var onlarla beraber diyorum tadı çok tatlı çok sulu kar gibi yumuşak yerken meyveyi bir başkasının bardağına sıkıyorum bardak anında doluyor rengi açık sarı hayatımda ilk defa böyle güzel meyve diyorum meyve ağacı meyvelerden kırılacak gibi ısırması bile hoş istiyorsun anında ağzında yumuşacık kokusu bile güzel hayırdır inşallah meyve küçük küçük benekli sanki dut gibi ama dutdan çok büyük.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here