Ana sayfa G Rüyada gökyüzünden su akması

Rüyada gökyüzünden su akması

111

Rüyada gökyüzünden su akması

Rüyada gökyüzünden su akması muhtemelen durumunuzun tümüyle değişeceğine işarettir. Saniyen güç ile elde edilen mala işarettir.Bazende iş hayatında yaşanan zor bir dönemin sona ereceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, sağlık sorunları
# Rüyada gökyüzünden su akması rüya sahibine, başkasının kazancından isabet edecek mala alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de en güzel ve en hayırlı rüyalar arasında olduğu şeklinde yorumlanır.
# Rüyada gökyüzünden su akması 103) mealindeki âyetin işaretince huzur ve emniyete delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Muhammed Bin İsmâil El-İsmâilînin tabirinde uğur olarak kabul edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirci.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here