Ana sayfa M Rüyada muskanın ıslanması

Rüyada muskanın ıslanması

191

Rüyada muskanın ıslanması

Rüyada muskanın ıslanması kötüye işarettir. Saniyen içinde bulunduğu sıkıntılı ve zor durumdan kurtulmasına işaret eder.Bazende kişinin yapacağı bazı hilelerin ve kötülüklerin habercisidir.
# Rüyada muskanın ıslanması İslâm âlimlerinden bir zatın sohbetinde bulunmaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi çalışmalara girişeceğine, bu çalışmalardan çok büyük başarı sağlayarak yeni işlere girme cesareti kazanacağına ve çok büyük paraya ve mala sahip olacağına alamet edilir.
# Rüyada muskanın ıslanması teyzeniz veya kız kardeşinizin vefat edeceğine işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Cerrâh-Zâdenin tabirinde rüyayı gören kişiyi şaşkınlığa uğratacak kadar güzel ve hiç görmediği kadar hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sorunlarının biteceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine kariyer basamaklarını üçer beşer çıkacağın

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirci.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

1 YORUM

  1. Slm hocam gerçekte muskam var takıyorum ama rüyada muskamın ıslandığını gördüm ne anlama gelir bilgilendirirseniz sevinirim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here